Software.cz – vše na jednom místě

Software.cz je jeden z nejvýhodnějších eshopů pro rychlý nákup a prodej licencí. Celý projekt nabízí velice pohodlný a rychlý nákup. Vše vyřídíte
jedním kliknutím!

Všechny licence na jednom místě.

Na e-shopu najdete všechny licence, které potřebujete, přehledně na jednom místě. Seženete zde vše, co potřebujete, od levnějších operačních systémů, přes antivirové systémy až po nejnovější počítačové hry. Nemusíte se bát žádných složitých procesů, celý projekt je optimalizován pro nákup jedním klikem. V případě, že si nebudete vědět rady a nepochopíte, jak zakoupenou licenci aktivovat, máme pro Vás profesionální technickou/zákaznickou podporu dostupnou na: licence@software.cz

Bezpečnost na prvním místě.

Bezpečnost na internetu je dnes ta nejdůležitější věc, proto na našem e-shopu najdete opravdu výhodnou nabídku na antivirové softwéry . U nás si můžete pořídit ty nejzaručenější značky např.Avast, AVg nebo McAfee. Pokud si nebudete vědět rady s instalací softwaru, můžeme ji provést za Vás nebo se můžete obrátit na naší technickou podporu. Každým dalším dnem potřebnějším softwarem je TeamViewer, u kterého nabízíme předplatné prémiových licencí, které Vám umožní využívat software opravdu naplno.

Nekonečné množství zábavy

Ať už jste pravý gamer nebo si zahrajete na počítači párkrát do roka, máme pro Vás široký a cenově dostupný výběr ze sortimentu hry a zábava . V případě, že budete mít zájem o více licencí, můžete využít množstevní slevy na dvě a více licencí. S námi se po večerech nudit nebudete.

Proč nakupovat u nás?

V oboru pracujeme již několik let. Naší hlavní prioritou je zákaznická spokojenost a podpora. Proto mezi naše cíle řadíme následující.
● Záruka spokojenosti
● Bezpečná platba
● Rychlý nákup
● Jsme specialisté na licence
● Lidský přístup
● Velký sortiment