IT fórum – technické diskusní fórum

Portál it-forum.cz je technické fórum, kde lidé pomáhají lidem s problémy ze světa IT. Členství je pro všechny registrované zcela zdarma a bez omezení. Na Vaše dotazy budou odpovídat lidé, ale i naši experti z technického oddělení upit s.r.o.

Co Vám projekt nabízí?

Celý projekt Vám nabízí přehledné prostředí, ve kterém najdete celou řadu návodů a řešení pro problémy, které Vás můžou trápit. Fórum nemá jedno zaměření, najdete tam pomoc od instalace Windowsu až po složité technické záležitosti.

Našim cílem je budovat kvalitní a aktivní komunitu, která si navzájem pomáhá. Pro větší motivaci pro Vás připravujeme soutěže a ty nejlepší z Vás také dlouhodobě podporujeme. Abychom zajistili co možná nejkvalitnější odpovědi, zapojili jsme náš zkušený IT team, který pravidelně reaguje na většinu příspěvků.

Zapojte se ještě dnes

Pokud již sympatizujete s našimi projekty nebo Vás jen zajímá svět IT nebo rádi pomáháte, využijte možnosti informovat se o aktuálních trendech a diskutovat s kolegy z branže o nových inovacích a problémech. Zapojte se ještě dnes na it-forum.cz

Historie projektu v kostce

Projekt vznikl již v roce 2013, kdy jsme se na základě naší praxe rozhodli vytvořit fórum pro nejčastější otázky, které jsme dostávali. Postupem času se fórum rozvíjelo a začalo získávat více a více uživatelů, také proto jsme se v roce 2015 rozhodli o předělání vzhledu celého fóra. Koncept zůstal stejný, ale v rámci vzhledu a funktionality získalo fórum mnoho.

Fórum, takové jak ho známe, přišlo až v roce 2020, kdy jsme se opět rozhodli celý projekt redesignovat a optimalizovat pro maximální spokojenost uživatele.

Jak šel čas?

Rok 2020

Rok 2015 – 2019

Rok 2013 – 2015