Instalacka.cz – stahuj a instaluj zadarmo nebo za kačku!

Stahování průběžně aktualizovaných programů nebylo nikdy tak jednoduché, na portálu instalacka.cz najdete ty nejstahovanější programy. Všechny programy jsou důkladně prověřeny antivirem a dalším softwérem.

Zdarma software ke stažení

Všechny aplikace nebo programy jsou bezpečně ukládány a následně přehledně zařazené v kategoriích. Každá z položek je poctivě a pečlivě testována pomocí antivirového programu. Všechny nové verze testujeme a následně přidáváme do katalogu ke stažení.

Pokud je software placený, je možný ho přehledně zakoupit přes proklik na software.cz, kde najdete placené verze programů doslova za kačku. Využít také můžete množstevní slevy, která je k dispozici při nákupu dvou a více licencí.

Široké spektrum programů

Na rozdíl od jiných konkurenčních portálů na instalacka.cz najdete doopravdy vše. Od komunikačních softwérů přes multimédia až po hry a zábavné aplikace.V případě, že budete mít problém s instalací nebo provozováním programů, můžete využít našich dalších portálů, především tedy poradny it-forum.cz a helpdesku ehelpdesk.cz.

Stahování jednoduše a bez reklam

Naše databáze čítá již přes sto software programů všeho druhu. Našim cílem je Vaše spokojenost, proto na webu nenajdete žádné reklamní sdělení ani jiné komerční záležitosti. Jediné bannery, které uvidíte jsou na naše projekty, u kterých budeme rádi, když je vyzkoušíte.

Na webu také najdete celou řadu článků, které primárně edukují čtenáře ohledně jednotlivých programů, najdete zde návody pro jednotlivé nabízené programy. Texty jsou psány, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Dalším typem článků je takzvané FAQ (často kladené otázky), kde zodpovídáme nejčastější otázky ohledně tohoto projektu a především ohledně jednotlivých programů.